Halówka I LIGA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 10, wczoraj: 12
ogółem: 94 851

statystyki szczegółowe

Aktualności

Od szatni.... kilka plotek...

  • autor: halowka1liga, 2013-11-18 23:03

Kulisy rozmów na trybunach.....

No i część pierwsza klasyku halówki już za nami... Mecz HELLADY z NERAZZURRI zgromadził troszkę więcej fanów halówki niż zazwyczaj i na pewno jako widowisko nie zawiódł. Nie grające tak widowiskowo jak w poprzednich sezonach NERAZZURRI potrafi się jednak zmobilizować na najważniejsze mecze i po raz kolejny otwiera tabelę w I lidze.

A na trybunach cały czas spekulacje, domysły, komentarze, wytykanie błędów.... Drużyna AGARICOSu zatrzymała się na wydarzeniach, które według nich były kluczowe i zaważyły na stratach punktów w niektórych meczach. Bramkarz drużyny Łukasz C., żeby nie rzucać nazwiskami, nadal jest myślami przy swojej niefortunnej interwencji z pierwszej kolejki z meczu z WIATROWEM, kiedy to otrzymał czerwoną kartkę za rękę tuż za polem karnym, w dodatku w sytuacji "sam na sam" na wprost bramki.... Ta kartka tak mu utkwiła w pamięci, że teraz każde podobne zagranie innego bramkarza, w różnych sytuacjach, czy to w sytuacji "sam na sam", czy też przy bocznej stronie pola karnego, karałby czerwoną kartką, bo on też dostał!!! Ale ma on poparcie w tej sprawie, szkoda tylko że wśród zawodników ze swojej drużyny,których zaraził tekstem : "ja za takie coś dostałem czerwoną"...

No ale cóż, skoro właściciel "pieczarek" w meczu AGARICOS - NERAZZURRI najchętniej wyrzuciłby z boiska bramkarza mistrzów Jacka C. za jedną żółtą kartkę, twierdząc że, powinien już dostać drugą, a w rzeczywistości nie zobaczył żadnego kartonika w tym meczu, to co się dziwić, że zawodnicy AGARICOSu przyjmują ten tok myślenia. Najlepiej komentować i może wtedy wynik będzie korzystny, a jak nie to sobie jeszcze troszkę na trybunach ponarzekamy...

Komunikaty Zarządu w tym sezonie pojawiają się niemal częściej niż cotygodniowy terminarz, a w nich pełno.... alkoholu. Widać z tego, że nie tylko w sobotę zawodnicy lubią poimprezować w towarzystwie piwka, ale nie zaszkodzi również orzeźwić się tym trunkiem po meczu, np. na hali, albo w szatni... Znany z organizacji rozmaitych turniejów orlikowych, patron przepisów letnich rozgrywek, który tak bardzo lubi egzekwować kary u innych, chyba zapomniał o sobie udzielając własnej osobie immunitetu od halówkowego regulaminu... Pan Rafał H., bo o nim mowa, także lubi spożyć w szatni po meczu napoje w zielonej puszce, z dużym chronionym w Białowieży zwierzakiem. No cóż, zdarza się najlepszym, jak to mówią. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie strzelił w meczu z MERXem honorowej bramki, której w szatni po meczu chciał mu pogratulować kierownik zwycięskiej drużyny. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że Pan Rafał zaczął już świętować okazałą zdobycz i z gratulacji zrodził się prezent: minus 100zł. Wieść głosi, że jego skromnym zdaniem "pokrzywdzony" Dieselkowiec, założy Zarządowi sprawę cywilną, za to że w tej właśnie felernej chwili miał "smaka".

To tyle z krzesełek hali OSiRu po ponad połowie pierwszej rundy wągrowieckiej halówki. Kolejna garść newsów już niebawem....

cdn.


  • Komentarzy [33]
  • czytano: [1497]
 

autor: ~kibic 2013-11-19 09:02:30

avatar hahahahha


autor: ~fan 2013-11-20 11:20:23

avatar :D dobre


autor: ~xxty 2013-11-20 16:31:21

avatar beznadziejne!!!!!!!!!!!!!


autor: ~Rafał H. 2013-11-22 22:06:38

avatar Autor tej powieści powinien się zapoznać z opinią drugiej strony. Nie spożywał tylko stała puszka "żubra" zamknięta na ławce, ale prezes nie raczył nawet zobaczyć czy było otwarte czy nie, czy coś z tej puszki ubyło. Ale moje słowo nie liczy się z podejrzeniami P. Prezesa , jest jeszcze coś takiego jak domniemanie niewinności. W każdym razie było to najdroższe Piwo ( nieotwarte) 102,50. Trochę z innej beczki. P. Prezes ma swoją drużynę której kibicuje w III lidze - ma prawo - ale nie widzi jakie jest beznadziejne sędziowanie w III lidze!!! Płacimy te same pieniądze co I i II liga, a jesteśmy traktowani jak 5 koło u wozu, albo jest potrzebne, albo nie. I w tym względzie Zarząd wraz z Panem Prezesem nic nie robi, tylko szuka ludzi spragnionych!!! Cdn nastąpui


autor: ~Rafał H. 2013-11-22 22:19:33

avatar A czy u niego w szatni jest wszystko w porządku? Tego nie będę sprawdzał bo i po co! Tylko P. Prezes zapomniał, że kij ma zawsze dwa końce. Walka z obecnym zarządem to jest jak walka z WIATRAKAMI!!!.A czy piszący artykuł nie wiedział, tego ,że Zarząd kazał zamknąć kobiecą Toaletę (tzw. Kibel) i nazywając po imieniu Kobiety musiały korzystać z ubikacji męskich!!! To jest temat do opisania!


autor: ~Rafał. H. 2013-11-22 22:26:59

avatar Do piszącego PLOTKI!!! Zanim coś napiszesz o jakiejś osobie(Znany z organizacji rozmaitych turniejów orlikowych, patron przepisów letnich rozgrywek, który tak bardzo lubi egzekwować kary u innych, chyba zapomniał o sobie udzielając własnej osobie immunitetu od halówkowego regulaminu...) To zorientuj się wcześniej, za co jestem odpowiedzialny na Orliku i jaką funkcję pomocniczą tam pełnie i w czym pomagam. A potem pisz to co jest prawdą, a nie głupoty, bo sprawę powinienem Tobie założyć za naruszenie moich dóbr osobistych. I opublikowanie to w internecie !. Następnym razem zanim coś napiszesz i kogoś obrazisz pisząc niedokładną prawdę to się grubo zastanów.


autor: ~MACIEREWICZ 2013-11-23 10:37:39

avatar TO NAPEWNO NIE JEST WINA PREZESA


autor: ~gracz 2013-11-23 19:14:18

avatar sędziowanie jest beznadziejne,u jednych widzą faul a u innych nie i co z tym zrobi zarząd?


autor: ~xxx 2013-11-24 19:51:57

avatar Może jakaś telewizja halówkowa by sie przydała ? jakies najlepsze akcje kolejki wybierane? najładniejsze gole? napewno zawodnicy chcieliby zobaczc jak ich gra wyglada z krzesełek OSiR'u?


autor: ~zawieszony 2013-11-24 22:30:47

avatar proponuje komisje śledczą,bo chciłbym się dowiedzieć czy ta puszka była otwarta czy nie


autor: ~fan Dizelka 2013-11-25 21:09:22

avatar Rafał Ty to jesteś wynalazek, non stop walczysz z tymi zarządami, z tamtym, z tym i pewnie z następnymi też. Jak Lepper - zrób blokady na hali. Też byłbym zły na wszystkich jakbym musiał grać na takim kacu jak ty. jak widze cie na gimnazjum to az mie sie niedobrze robi. psujesz dobre imie Rąbczyna tym kopaniem się po czole. zrezygnuj zanim będzie za późno


autor: ~Rafał H. 2013-11-26 16:54:53

avatar Jakby regulamin był inny to bym nawet na ławce nie siedział, ale że regulamin jest jaki jest to musiałem wyjść, chociaż na sztukę, żeby nie było walkoweru, ale Andrzejki są raz w roku, miałem pecha, że tak wcześnie graliśmy. A jeżeli zauważyłeś ,że byłem zły na wszystkich, że przegraliśmy to chyba byłeś na innym meczu niż Ja.


autor: ~Rafał H. 2013-11-26 17:21:37

avatar Drogi anonimowy Fanie Dieselka umknęło Ci chyba uwadze, że w tym dniu Kierownikiem i zarazem Kapitanem zespołu był kto inny niż Ja. Jak chcesz pozostałych zawodników z naszej drużyny obrażać to miej odwagę się podpisać. A nie występować anonimowo.


autor: ~Rafał H. 2013-11-26 22:58:14

avatar Paweł!!! Jeśli nie masz odwagi podpisać się swoimi inicjałami to w ogóle nie zabieraj głosu, bo z żadnym z zarządów nie toczyłem, żadnych walk, tylko wyrażałem i wyrażam swoje zdanie do którego jako już tylko zawodnik mam do tego pełne prawo, jak każdy inny zawodnik. Różnica polega tylko na tym, że Ja mówię to co myślę głośno i przy wszystkich jestem to samo w stanie powtórzyć, a nie obgadywać/krytykować kogoś, jak w pobliżu zainteresowanych osób niestety nie ma!!! Wszyscy są mądrzy jak zainteresowanych osób nie ma, a na zebraniach głos w obronie słabszych zespołów i jasnych zasad nikt nie zabiera głosu. Pozdrawiam pseudo Fana Dieselka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


autor: halowka1liga 2013-11-27 07:48:10

Profil halowka1liga w Futbolowo Panowie zakończmy już tą dyskusję, gdyż do niczego nie prowadzą te wpisy. Anonimy na takich forach zawsze będą więc ciężko jest wytypować kto to pisze. Proszę o w miarę normalne wpisy.


autor: ~Rafał H. 2013-11-27 16:48:40

avatar Potwierdzam jak ktoś kogoś krytykuje niech ma odwagę się pod tym podpisać, a nie chować się za anonimem. Wszyscy są odważni za plecami, ale jak trzeba zabrać głos ,żeby wszyscy wiedzieli kto go zabiera, to odważnych brakuje! Przykład, zebrania odbywające się przed rozpoczęciem sezonu wszyscy są cichutko! A po rozpoczęciu sezonu każdy jest mądry i krytykuje resztę, ale jak przychodzi do konkretów to nagle znika i jest cichutko!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich odważnych ANONIMÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!


autor: ~ha 2013-11-27 17:53:06

avatar najlepsi gracze 6 kolejki w 2 lidze . hahaa dwoch z transportu no fakt tb hydro to trudny przeciwnik jak dla nich :)


autor: ~obserwator 2013-11-27 20:47:20

avatar do ha: do pustaka też trzeba umieć strzelać


autor: ~Rafał H. 2013-11-27 20:53:07

avatar Szukam zespołów które by chciały sobie pograć w środy na zecie od 19tej do 20,30 , Terminy do uzgodnienia.


autor: ~xxty 2013-11-27 20:53:53

avatar Administrator frajerze to po co opisujesz takie plotki...sam prowokujesz a potem komentujesz innych.Gówniana ta strona!!!


autor: ~buli 2013-11-27 20:55:00

avatar administrator niech zagra:D buhaha


autor: ~Rafał H. 2013-11-27 23:59:53

avatar Myślę, że nie do mnie ta uwaga? Pozdrawiam.


autor: ~tisoara 2013-11-28 21:13:07

avatar Faktycznie chyba nienajlepszy pomysł autora z tym artykułem, więcej w nim osobistych niechęci niż obiektywnego opisu. Rozumiem, że ciekawie jest rozbudować stronę o tego typu wątki (szczerze podziwiam administratora za chęci prowadzenia strony), tylko szkoda, że mają pierwszeństwo przed opisem ostatniej kolejki. Pozdrawiam


autor: ~kibic 2013-11-28 21:20:06

avatar No właśnie! co z opisem ostatniej kolejki ?


autor: ~wierny kibic 2013-11-30 00:38:47

avatar do ha: chłopaku zastanów się co ty piszesz. Jak byś nie wiedział to co mecz ktoś z Transportu jest wybierany do ''5'' kolejki. Ujawnij się i pokaż sam na co cię stać na parkiecie jeśli coś cię boli.


autor: ~do wierny kibic 2013-12-04 14:04:10

avatar Nie mogę sie doczekać jak chłopaki z transportu będą w I lidze,zobaczymy na co naprawdę ich stać, strzelanie w II i III lidze co to za wyczyn (smiech)w tej lidze zawodnicy przeważnie kopią sie po czołach


autor: ~dmx 2013-12-04 16:21:49

avatar Jak dla mnie Transport bedzie w czolowce w 1-lidze bo maja zgrany zespol a wiadomo ze szykuja pare nie zlych transferow wiec bedzie sie dzialo;)


autor: ~obserwator 2013-12-04 20:48:06

avatar wszystko jest ekstra kiedy się wygrywa. Nie wiadomo co się będzie działo jak wynik nie pójdzie i po10 minutach gry będzie np 0:3. Na pewno są silnym zespołem, pytanie tylko czy psychika wytrzyma


autor: ~turieo 2013-12-04 23:36:55

avatar donosicielstwo skonczylo sie jakis czas temu, widac uszy na trybunach czujne, co sasiad mowi obok :D dobre kurvva leze:D


autor: ~lolo 2013-12-05 10:46:34

avatar to nie wiecie że już pozakładali podsłuchy na trybunach ... wiecie kto


autor: ~wierny kibic 2013-12-07 11:15:25

avatar Nikt nie musi się bać o psychikę graczy z Transportu. To są chłopaki, którzy grają w piłkę całe życie i są przyzwyczajeni do rywalizacji z silnymi zespołami. Połowa drużyny to zawodnicy grający w 1. lidze i wątpię, żeby ich trema "zjadła". Pozdr


autor: michu_bronx 2013-12-09 18:20:16

Profil michu_bronx w Futbolowo Piłkarsko chłopaki z Transportu są bardzo mocni , pożyjemy zobaczymy jak będą grali w meczach na styku.


autor: ~zawodnik 2013-12-23 16:37:02

avatar według ostatniego komunikatu zarządu zespół nerattzuri i jego zawodnicy są anonimowi? albo zarząd dostał amnestii na identyfikacje zawodników skoro ktoś ich widział ,że spożywali alkohol to na pewno wie kto? jak czują się inni zawodnicy którzy wnieśli alkohol na teren obiektu sportowego i zostali ukarani jednostkowo, a tu z komunikatu wynika, że było ich kilku i tylko dostali karę d. stu zł. Gdzie tu sprawiedliwość???? To pytanie kieruję do zarządu albo jesteśmy konsekwentni, albo mamy kumpli !!!!


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19

Reklama

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
OKS BERDYCHOWO 9:7 ARGUS PRZYSIECZYN
TRUMNIARZE 3:8 HELLADA
PAX 5:13 OKS BUSTOURIST WSCHÓD
TRANSPORT ŁAZISKA 7:7 MERX
NERAZZURRI 2:2 AGARICOS